KADINLARIN DAHA ÇOK HAZ ALMASI İÇİN SIVI

Cinsellikte kadınların daha fazla haz almasını sağlayacak bir sıvı geliştirildi

Magazin

KADINLARIN DAHA ÇOK HAZ ALMASI İÇİN SIVI Hatta bu sıvı cinsel ilişki sırasında kullanılan afrodizyak özelliği bulunan yağların arasında yerini aldı. Sadece sorunu olmayan kadınların değil cinsel organında kuruluk olan kadınların da kullanabileceği ilginç sıvı Indiana Üniversitesi'nde cinsel sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmayla tescillendi.

2453 kadına bu sıvıdan kullandıktan sonra cinsel ilişkiye girmeleri söylendi. Bir cinsel tıp dergisinde yayınlanan araştırma için "Bu şimdiye kadar yapılan en büyük araştırma. Kadınlar için çok yararlı" deniliyor.

18-68 yaş arasında 2453 kadına hem bu sıvıyla hem de bu sıvısız cinsel ilişki denenmesi istendi. 10 binden fazla denenen cinsel ilişkilerde kadınlar bu sıvıdan memnun olduğu yanıtını verdi. Araştırmalarda yer alan Debby Herbenick deneylerden sonra kadınların seks hayatlarının iyiye gideceği görüşünü verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: