Kadınların Eylül takıntıları hakkında bilinmesi gerekenler...

Kadınların Eylül ayının gelmesiyle bir takıntılarının olduğu aşikar. İşte kadınların Eylül takıntıları hakkında bilinmesi gerekenler...

Kadın

Kadınların Eylül takıntıları hakkında bilinmesi gerekenler... Takvim yapraklarının eylül ayını göstermesi ile birlikte kadınların depresyon sürecine girmeleri için de start verilmiş durumda. Yaz aylarının sıcakları ve güneşinin yerini eylül yağmurlarına ve muhteşem enerjisine bırakması kadınlara iyi hissettirmeye başladı. Kadınların eylül takıntıları arasında yer alan yeniden kışlıkların çıkarılması ya da kalın giysilere yavaş yavaş geçişin başlaması beraberinde birçok takıntıya da kapı aralıyor. Uçuş uçuş elbiselerden kot pantolonlara geçişin yaşanmaya başlandığı Eylül ayında sadece kıyafetlerin değil yüreklerin de kalınlaşmaya başlandığı gözlemleniyor.

Kadınların Kokularının Değişme Zamanı
Eylül ayı ile birlikte artık kullanılan kokuların da değişme zamanı gelmiş oldu. Yaz aylarının sizlere sunduğu hafif ve uçucu parfümlerinin yerini biraz daha ağır ve çok daha kalıcı parfümler almaya başladı. Eli Saab Parfüm kadınların eylül takıntıları arasında ilk sırada yer alıyor. Eğer henüz Eli Saab’ın o muhteşem elbiselerinden giyme şansını yakalayamadıysanız belki de parfümü ile kendinizi avutmanız mümkün olabilir. Eğer yeni bir mevsime yepyeni bir koku ile giriş yapmayı düşünüyorsanız bu parfüm ile kendinizi rahatça şımartabilirsiniz.

Francis Kurkdian tarafından yaratılan bu muhteşem parfüm, yasemin, sedir ağacı, portakal çiçeği ve gül balı ile ortaya çıkmış. Hem çiçeksi kokular hem de odunsu kokulardan hoşlanıyorsanız sizin için en muhteşem seçenek bu parfüm olacaktır. İnsanı kendinden geçirebilecek kadar güzel olan bu parfüm için elinizi çabuk tutmalısınız.

Eylül Yağmurlarından Korunmak İçin Şapkaya Ne Dersiniz?
Floppy Hat şapkalardan haberdar mısınız? Hem tasarımlarındaki incelik hem de muhteşem dokunuşları ile özellikle şapka seven kadınları kendine aşık eden bu şapkalar eylül ayının en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Mükemmel bir şapkaya karşı koyamayan kadınların tercihi olan bu şapkalar ile eylül ayının hafifçe sizi serinleten yağmurlarından korunabileceksiniz. 40’lı yıllardan esinlenilmiş bu şapkalar ile her yerde tarzınızı konuşturmanız mümkün hale gelecek. Kadınların aşık olduğu leopar desenli şapkalara göz atmadan dolabına yeni bir ürün katmamalısınız.

Güneş Gözlüklerinin Zamansızlığı
Kadınların eylül ayı takıntıları arasında yerini alan Warby parker’de stilinizi tamamlamanız için size ışık tutuyor. Özel bir koleksiyon ile takipçilerinin karşısına çıkan Warby Parker, Geo, Red ve Rose olmak üzere üç farklı güneş gözlüğü ile damgasını vurmuş durumda. Eğer bir gözlükten beklediğiniz sadece güneş koruması değil, aynı zamanda şıklık ve tarz olması ile bu gözlükleri mutlaka denemelisiniz.

Kot Pantolon Zamanı Geri Geldi
GAP yine muhteşem bir koleksiyon ile denim severleri kendine çekiyor. Muhteşem bir yumuşaklığa ve rahatlığa sahip olan bu pantolonlar ile hem havalı hem de sofistike bir görünüme ulaşmanız da mümkün hale geliyor. Eğer ofis şıklığı arıyorsanız düğmeli bir bluz ile kombinlemeniz yerinde bir tercih olacaktır. (kadin.com)

Bunlarda ilginizi çekebilir: