KADINLARIN KLEOPATRA BANYOSU

GEÇEN AYIN TRENDİ ŞARAP BANYOSUNUN PABUCU DAMA ATILDI. ÜNLÜ KADINLAR ARTIK 380 YTL'YE BALA BULANIYOR.

Magazin

KADINLARIN KLEOPATRA BANYOSU Hollywood yıldızlarının güzellik iksirlerini araştıran Türk ünlülerin geçen ayki trendi şarap banyosuydu. Seansı yaklaşık 200 YTL'ye mal olan şarap banyosunun pabucu şu sıralar dama atıldı. Aralarında Tülin Şahin, Sezen Aksu, Elif Dürüst, Demet Kutluay, Ebru Şallı Tan ve Derin Mermerci gibi ünlü isimlerin bulunduğu birçok Türk, şimdilerde Kleopatra'nın sırrını keşfetti. Birçok kadın, geçmişte güzelleşmek için kullanılan bal ve süt banyosu yaptırmaya başladı. Hatta Elif Dürüst ve Derin Mermerci gibi sosyetik güzeller, bal ve süt banyosunu haftada 2-3 kez yaptırarak bu metodun müdavimi oldu.

TAMAMEN DOĞAL
Etiler ve Nişantaşı'ndaki güzellik merkezlerinde uygulanan bu yöntem, doğal olması nedeniyle ünlüler tarafından tercih ediliyor. Kleopatra'nın keşfettiği bal ve süt banyosunun seans ücreti ise 250 YTL ile 380 YTL arasında değişiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: