Kadir Doğulu: "Arka bahçemize girdik bir süre önce.."

Ev karantinası günlerinde takipçileriyle birlikte canlı yayınlar yapan Kadir Doğulu bu defa da yazdığı satırlar üzerinden göndermede bulundu.

Magazin

Kadir Doğulu: "Arka bahçemize girdik bir süre önce.." Kadir Doğulu, sosyal medya hesabından yazdığı satırlarla dikkat çekici göndermelerde bulundu. Doğulu, arka bahçe göndermesi ile ev karantinası günlerimizi kendimize bakmamız gereken zamanlar olarak tanımladı.

“Arka bahçemize girdik bir süre önce, yaşadığımız yerin arkası olan ormana. Her birimizin gözünden kaçan, ilgi göstermediğimiz arka bahçelerimiz gibiydi, ta ki bakmaya, görmeye karar verene kadar… aslında ne kadar güzel, fark edilesi ve ön bahçe yapılasıymış..Bakmadığımız, görmek istemediğimiz ne varsa içimizde, arka bahçelerimizde, bakılası ve görülesi, ortaya çıkartılası çok şey olduğunu bilsek nelere, ne güzelliklere sebep olur kim bilir… “

Karantinanın en doğal hali... Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu...

Karantinanın en doğal hali... Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu...Kadir Doğulu karantina günlerini anlattı!

Kadir Doğulu karantina günlerini anlattı!Kadir Doğulu doğum gününde çocuklara umut olacak!

Kadir Doğulu doğum gününde çocuklara umut olacak!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: