Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül'ü böyle kutladı: Keşke herkes benim gibi görebilse seni!

Son olarak 'Sefirin Kızı' adlı dizide hayat verdiği 'Nare' karakteriyle izleyici karşısına çıkan ve sağlık sorunları nedeniyle yapıma erken veda etmek zorunda kalan Neslihan Atagül, Dubai'de “yılın uluslararası kadın oyuncusu” ödülünün sahibi oldu. Güzel oyuncuyu ilk tebrik eden isim, eşi Kadir Doğulu oldu.

Magazin

Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül'ü böyle kutladı: Keşke herkes benim gibi görebilse seni! Neslihan Atagül, bu yıl 5’incisi düzenlenen DIAFA ödül töreninde “Yılın En İyi Uluslararası Kadın Oyuncusu” ödülünü aldı. Atagül, yaptığı açıklamada eşi Kadir Doğulu’ya teşekkür etti.

En son 'Sefirin Kızı' dizisinde 'Nare' karakterine hayat veren Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle setlere ara vermişti. Şimdilerde sağlığına kavuşan oyuncu, Dubai’de düzenlenen DIAFA ödül törenine katıldı. Atagül, kırmızı halıda şu sözleri söyledi:

Serra Arıtürk ile görüntüleri gündem olan Kadir Doğulu sessizliğini bozdu

Serra Arıtürk ile görüntüleri gündem olan Kadir Doğulu sessizliğini bozdu"BU ÖDÜL BENİM İÇİN BÜYÜK BİR HEDİYE!"

"Kendimi inanılmaz heyecanlı hissediyorum’ diyen güzel oyuncu; ‘Türkiye, Doğu ile Batı arasında bir nevi köprü görevi görüyor ve bizler kendi ülkemizde üretim yapıyoruz. Sizler de beni ‘televizyon’ diye tabir ettiğimiz o hayal kutusundan görüyor ve tanıyorsunuz. Burada bana muazzam gelen şey; şu ki ben ne hissediyorsam sizler de kilometrelerce öteden benim hissettiğim şeyi hissediyorsunuz. Yani o zaman o hayal kutusu bizim için sınır olmaktan çıkıyor. Öncelikle bu benim için büyük bir hediye. Türk kültürü olarak Doğu’ya hem Batı’ya hitap edebiliyoruz. Hissettiğimiz duygudan, hissettiğimiz bir sürü halden ötürü ve bunun da kanıtı olarak sizin şahitliğinizi ve bu ödülü kabul ediyorum. Beni bu ödüle layık görenlere, beni sevmekten hiçbir zaman vazgeçmeyenlere, canım aileme ve beni her zaman destekleyen sevgili eşim Kadir’e sonsuz teşekkürler ederim.”

Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nu es geçti!

Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nu es geçti!"BÜTÜN ÖDÜLLERİ SANA VERMEK İSTERLERDİ"

Atagül'ü ilk tebrik eden eşi Kadir Doğulu oldu. Sosyal medya hesabından eşinin fotoğrafını paylaşan Doğulu, altına, 'Keşke herkes benim gibi görebilse seni, güzel gönlünü, hür vicdanını geleceğe dair ümitlerini… O zaman bir değil, bütün ödülleri sana vermek isterlerdi. Tebrik ederim yetenekli ve güzel sevdiğim… Daha nicelerine.' mesajını düştü.


[Kaynak: milliyet.com.tr]

Neslihan Atagül: Yayılacaksa ‘aşk’ yayılsın!

Neslihan Atagül: Yayılacaksa ‘aşk’ yayılsın!Neslihan Atagül'e 'Sefirin Kızı' şoku:

Neslihan Atagül'e 'Sefirin Kızı' şoku: "Küsüm sana"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: