Kadir Doğulu: Garson deyip aşağıladılar!

Oyuncu Kadir Doğulu mesleğe başladığı ilk yıllarda kendisine 'Garson' yakıştırması yaptıklarını ve bunu bir aşağıla cümlesi olarak kullandıklarını anlattı.

Magazin

Kadir Doğulu: Garson deyip aşağıladılar! Neslihan Atagül'le evliliklerinde sorun olduğu yönünde iddiaların sıkça basında yer almasının ardından eşiyle el ele kameraların karşısına geçerek çıkan haberleri yalanlayan Kadir Doğulu çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Neslihan Atagül'den bebek açıklaması!

Neslihan Atagül'den bebek açıklaması!Hürriyet'ten Hakan Gence'ye bir röportaj veren Doğulu, "Oyunculuğa başladığınızda işletmecilikten geldiğiniz için tuhaf karşılandığınız zamanlar oldu mu?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Evet. ‘Garson’ yakıştırması yaptılar ve bunu aşağılama cümlesi olarak kullandılar. Gittiğiniz her yerde size hizmet eden bir garson, servis elemanı yok mu? Siz beni nasıl o kavramla aşağılamaya çalışırsınız? O zamanlarda gerçekten kendi adıma değil ama garsonluk mesleğini yapan çalışma arkadaşlarım adına hicap duydum ve üzüldüm."

Kadir Doğulu'dan da yalanlama geldi!

Kadir Doğulu'dan da yalanlama geldi!
Neslihan Atagül: Anneliğin zamanı değil!

Neslihan Atagül: Anneliğin zamanı değil!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: