Kadir Doğulu ile Elçin Sangu donma tehlikesi atlattı

Endemol’ün yapımcılığını üstlendiği ve 10 Şubat Salı günü ATV ekranında izleyici ile buluşacak olan ‘Sevdam Alabora’nın çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

Magazin

Kadir Doğulu ile Elçin Sangu donma tehlikesi atlattı Endemol’ün yapımcılığını üstlendiği ve 10 Şubat Salı günü ATV ekranında izleyici ile buluşacak olan ‘Sevdam Alabora’nın çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

DONMA TEHLİKESİ ATLATTILAR

Türkiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Köyceğiz’de çekilen ve başrollerini Kadir Doğulu ve Elçin Sangu ile Mustafa Avkıran’nın paylaştığı ‘Sevdam Alabora’nın ilk bölümlerinde yer alan tehlikeli sahneler için özel çekim teknikleri kullanıldı.

BALIKADAMLAR HAZIR BEKLEDİ!

Balıkadamlar ve sağlık ekibinin hazır bulunduğu çekimlerde tehlikeli sahneler, Şubat soğuğunda, yaklaşık 6 metre derinliğe ulaşan nehirde gerçekleştirildi. Nehirde iki saatten fazla süren çekimler sırasında Sevdam Alabora’da ‘Gökhan’ karakterini canlandıran Kadir Doğulu ile ‘Zeynep’ karakterine hayat veren Elçin Sangu, sıfır derecenin altındaki kar sularının aktığı nehirde donma tehlikesi atlattılar.

DOĞULU VE SANGU’DAN MÜTHİŞ PERFORMANS

Dublörün kullanılmadığı “nehir sahnesi”nde Kadir Doğulu, tahta köprüden suya düşen Elçin Sangu’yu buz gibi sudan alarak kıyıya çıkarttı. Birkaç kez tekrarlanan çekimlerde Kadir Doğulu ve Elçin Sangu sık sık kıyafet değiştirmek ve ısınmak zorunda kaldılar. İki genç oyuncunun performansı göz doldurdu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: