Kadir Doğulu: Kadına 'Şort giyme, oraya gitme, bunu yapma' demek delikanlılık değildir!

Neslihan Atagül'le mutlu bir evlilik sürdüren Kadir Doğulu verdiği röportajda söylediği şu sözlerle dikkat çekti: "Kadına 'Şort giyme, oraya gitme, bunu yapma' demek delikanlılık değildir!"

Magazin

Kadir Doğulu: Kadına 'Şort giyme, oraya gitme, bunu yapma' demek delikanlılık değildir! Posta'dan Oya Çınar'a konuşan Kadir Doğulu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Oyuncu, "Benim ağzımdan, dilimden, gönlümden asla nahoş bir şey geçmedi, geçmez. Yaşadığımız coğrafyada maalesef erkekler çok kayırılarak büyütülüyor. Bir güç atfediliyor kendisine ve o da bunu bir mertebe olarak görüp o şekilde davranıyor. Ama söyleyeyim, gerçek delikanlılık bu değildir. Kadına “O şortu giyme, oraya gitme, bununla görüşme” baskısı yapmak delikanlılık değildir. Onun özgürlüğüne saygı duyarak yanında duracaksın. " dedi.

Kaynak: https://www.posta.com.tr/kadir-dogulu-kadina-sort-giyme-oraya-gitme-bunu-yapma-demek-delikanlilik-degildir-2207017
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: