Kadir Doğulu: Neslihan bu dünyadan sonra da tek aşkım olacak!

Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül'e olan aşkını şu cümlerler anlattı: "Neslihan, bu tenle tecrübe ettiğim yaşam boyunca, hatta belki bu dünyadan sonra da tek aşkım olacak."

Magazin

Kadir Doğulu: Neslihan bu dünyadan sonra da tek aşkım olacak! TRT 1'de ekrana gelen 'Vuslat' dizisinde rol alan Kadir Doğulu, Posta'dan Oya Çınar'a verdiği röportajda eşi Neslihan Atagül'e olan aşkından da söz etti. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları:

"Benim bu dünyada eş olarak seçtiğim, aşkım Neslihan, bu tenle tecrübe ettiğim yaşam boyunca, hatta belki bu dünyadan sonra da tek aşkım olacak. O dostum, kardeşim, akrabam gibi olamaz. Her zaman benim aşkımdır. Zaten bence iki iyi aşık bir kişi olabilendir. İki arkadaştan ikilik çıkar ama aşk birlik olmaktır. Eşim aslında benim, ben de oyum. Ben böyle hissediyorum.

Kaynak: https://www.posta.com.tr/kadir-dogulu-kadina-sort-giyme-oraya-gitme-bunu-yapma-demek-delikanlilik-degildir-2207017
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: