Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birbirlerine girdi!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül 2016 yılında dünyaevine girmişlerdi. Örnek çift olarak gösterilen Doğulu çiftinde üzücü haber geldi.

Magazin

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birbirlerine girdi! Posta'da yer alana habere göre 8 Temmuz 2016 yılında dünyaevine giren Doğulu çifti evlerinde büyük bir kavga etti.

Neslihan Atagül: Kadir’le hayatın her anını paylaşırız

Neslihan Atagül: Kadir’le hayatın her anını paylaşırız1.5 yıl önce evlenen Atagül ve Doğulu çiftinin evlerinde önceki akşam kıyamet koptu. Örnek çift olarak gösterilen çift eve geç gelme nedeniyle birbirlerine girdi.

Kadir Doğulu, eve sabaha karşı dönünce kıyamet kopmuş, eşi Neslihan Atagül "Neredesin, sana neler oluyor?" diye sorunca aralarında tartışma çıktığı iddia ediliyor. Atagül yakın çevresiyle şöyle dertleşti: "Son günlerde arkadaşlarıyla çıkıyor, eve geç geliyor." dediği söylentiler arasında...Neslihan Atagül, Kara Sevda dizisinden sonra ekranlarda pek görülmezken Kadir Doğulu'nun son projesi Babamın Günahları dizisi reyting kurbanı olarak erkenden final vermişti.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu rutubet kaçırdı!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu rutubet kaçırdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: