Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül cephesinde son durum...

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti 2016 yılında dünyaevine girmişlerdi. Mutlulukları dudak ısırttıran cinsten olan çift, Kadir Doğulu'nun arkadaşlarıyla sabahlara kadar iki ayrı kulüpte eğlenmesiyle bozulmuştu.

Magazin

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül cephesinde son durum... 2016 yılında nikah masasına oturan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti geçen hafta kavga etmişlerdi. Neslihan Atagül haklarında çıkan iddiaları " Tartıştığımız doğru ama nereden duydunuz?" diyerek doğrulamıştı. Kadir Doğulu'nun, geçen hafta Erzurum-Palandöken'de yalnız tatile çıkması da çiftin arasındaki limoni durumu gözler önüne serdi.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti arasında neler oluyor?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti arasında neler oluyor?Posta'da yer alan habere göre, Kadir Doğulu kendini affettirmeyi başarmış. Kadir Doğulu eşine 200 adet kırmızı gül almış. Neslihan Atagül de gülleri evin balkonuna koymuş. Bu durum meraklı komşularının dikkatini çekmiş. Komşulardan biri, ''Araları düzeldi, haberiniz olsun'' diyerek çiftin arasında buzların eridiğini açıkladı.

Neslihan Atagül: Tartıştığımız doğru ama...

Neslihan Atagül: Tartıştığımız doğru ama...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: