Kadir Doğulu 'Vuslat' dizisiyle ekrana dönüyor!

TRT1’de yayınlanacak olan Vuslat dizisinin hazırlıkları son gaz devam ediyor. Diziye Kadir Doğulu'dan sonra iki yeni ismin daha katıldığı öğrenildi.

Magazin

Kadir Doğulu 'Vuslat' dizisiyle ekrana dönüyor! Yapımcılığını Ece Beyter’in üstlendiği ‘Vuslat’ dizisinin hazırlıkları sürüyor. TRT için çekilecek olan dizi için geçen haftalarda Kadir Doğulu ile anlaşma sağlanmıştı. Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı dizinin kadın başrol oyuncusu ise henüz netleşmedi.

Dizinin kadrosuna son olarak genç kuşağın dikkat çeken yıldızlarından Baran Bölükbaşı da katıldı. Hikâyesi İbn Arabi’nin ‘Alimler Satranç’ı oyununun üzerine kurulan dizi ailesinin geçimi için savaş veren Vuslat ile dev bir holdingin patronu Mahir’in (Kadir Doğulu) engellerle sınanan aşkını ve geçmişlerindeki büyük sırrı ekrana taşıyacak. Baran Bölükbaşı dizide Vuslat’ın kardeşi Fırat rolüne hayat verecek.


Diziye diğer katılan isim ise ‘Kurtlar Vadisi’nin efsane karakterlerinden Cerrahpaşalı Halit rolüyle ünlenen Özcan Varaylı oldu. Varaylı, ‘Vuslat’ projesinde Çakal Necmi rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: