Kadir Doğulu'dan sürpriz itiraflar: Neslihan'a ilk görüşte çarpıldım!

Adını kısa sürede jönler ligine yazdırdı. Sevgilisi Neslihan Atagül’le 1.5 ay önce nikâh masasına oturdu. Ve yılın düğününe imza attı. Kadir Doğulu’yla yeni dizisi ‘Bana Sevmeyi Anlat’ için buluştuk. İlk kez Atagül’e olan aşkını, evliliği ve yeni projesini anlattı.

Magazin

Kadir Doğulu'dan sürpriz itiraflar: Neslihan'a ilk görüşte çarpıldım! Hem siz, hem eşiniz için başarılı projeler, başroller arka arkaya gelirken nikâh masasına oturdunuz. Özellikle kadın izleyici “Hayranı olduğum erkek kimseye ait olmasın” diye düşünür. Siz imzayı atarken hayranlarımı kaybederim tereddüttü yaşamadınız mı?

- Evlenmeyen jön mü kaldı Hakan? Öyle bir tereddüdüm hiç olmadı, gerçekten bir saniye bile düşünmedim. Tabii izleyenlerin ve sevenlerin izlenirliğini devam ettirmesi önemli. Ama evliliğin bunda etkisi olacağını sanmıyorum. Bunlar eski hurafeler. Yeşilçam döneminde çalışan, tanıdığım yapımcılarda “aman evlenme bitersin” diyorlardı. Fakat öyle bir şey yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmedi.

Düğün sonrası ilk sabah... Ne hissettiniz?

- Hakkını verdiğimizi hissettim. İçime ekstra bir huzur ve mutluluk doldu. Hayatıma düzen geldi. Sonra baktım sevgiliyken Neslihan’ı ben şımartırdım, şimdi o beni şımartıyor. Evliliğin bu kadar güzel bir şey olduğunu bilseydim Neslihan’la birkaç sene önce evlenirdim.

Aşkınız ‘Fatih Harbiye’ dizisinin setinde başladı... Onur Saylak-Tuba Büyüküstün, Halit Ergenç-Bergüzar Korel... Setlerin bu başrolleri evliliğe götüren sırrı nedir?

- Bunun setle alakası olduğunu sanmıyorum, birinden hoşlanıp seveceksen bunu kontrol edemez, yeri ve zamanı sen seçemezsin. Aşk senin başına geldiğinde şanslıysan seni alır götürür. Bunun da anlarla, birbirimizin gözüne baktığımız zaman çıkan kıvılcımla ilgisi var. Karşımda Neslihan değil başka bir partner olsaydı, böyle bir şey yaşayacağımı hiç düşünmüyorum.

İşte o röportajın tamamı;
Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: