Kadir İnanır, Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar'ı topa tuttu!

Kadir İnanır, "Kapı" filminin basın toplantısında Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar'ı hedef aldı. "Türk sineması onlardan soruluyormuş" diyen sanatçı, "Mesleğin esas sahiplerini yok saymak doğru değil” dedi.

Magazin

Kadir İnanır, Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar'ı topa tuttu! Usta oyuncu Kadir İnanır, Vahide Perçin'le başrollü paylaştığı “Kapı” filminin tanıtımı için basın mensuplarının karşısına çıktı. İnanır, isim vermeden Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ı topa tuttu.

Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar yıllar sonra yan yana geldi!

Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar yıllar sonra yan yana geldi!İşte usta sanatçının o açıklamaları:

“Türk sinemasını kurtarmayı onlara bıraktık, onlar kurtaracakmış. Türk sineması onlardan soruluyormuş. Öyle okudum bir gazetede. Hayır, Türk sineması kimseden sorulmuyor. Halk teslim eder herkesin hakkını. Ben 50’nci yıla giriyorum, hâlâ karşınızdayım. Bu işin sorumlularının kiminle neyi konuşacağını iyi bilmesi lazım. Biraz daha ileri gidersem yayınlayamazsınız. Kaç gündür yollarda anamız ağladı. Burnumuzdan geldi her şey. Sorumlusu iki komedyen... Ben ikisini de çok severim ama yanlış, kategori dışı. Kendi aralarında yarışan bir mekanizma.”

Cem Yılmaz: Ben bu işten bıktım usandım!

Cem Yılmaz: Ben bu işten bıktım usandım!Oyuncu, “Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ı mı kastediyorsunuz?” sorusuna ise “İsim falan vermiyorum. Belli bir liste var, onlarla görüşüyorlar zaten. Görüşsünler tabii görüşmesinler demiyorum ama mesleğin esas sahiplerini yok saymak doğru değil” diye yanıt verdi.

Filmlerine en çok güldüğünüz komedyen!

Filmlerine en çok güldüğünüz komedyen!

Bunlarda ilginizi çekebilir: