KADİR İNANIR İLE TÜRKAN ŞORAY EFSANESİ DÖNÜYOR!

Usta sanatçı Kadir İnanır'ın iyileşince ilk işi Türkan Şoray'la film çekmek olacak. Filmin yönetmenliğini ise Abdullah Oğuz yapacak.

Magazin

KADİR İNANIR İLE TÜRKAN ŞORAY EFSANESİ DÖNÜYOR! Çekimleri filmlerle Türk insanına aşkı anlatan, birlikte rol aldıkları her projeleriyle milyonların gönlünde taht kuran Türkan Şoray ile Kadir İnanır efsanesi dönüyor. Dün geçirdiği bir operasyonla akciğerindeki kitle alınan İnanır, iyileşir iyileşmez soluğu sette alacak.

Kadir İnanır'ın rol arkadaşı ise Sultan olacak. Konusu tamamen 'aşk' üzerine kurulu olacak filmi; Abdullah Oğuz yönetecek. Kadir İnanır'la uzun zamandan beri çalışmak isteyen Oğuz'un; usta sanatçının hastalığının ortaya çıkmasıyla projesine hız verdiği söyleniyor.

10 YILLIK HASRET
Filmleriyle Yeşilçam'a damga vuran Sultan ile Kadir İnanır, son olarak 2002 yılında aynı projede yer aldı. İkilinin çektiği son film "Gönderilmemiş Mektuplar"; her projeleri gibi yine izlenme rekorları kırdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: