KADIRGALI LAFI ÇILDIRTTI!

Paris Hilton'un jüri üyeliği yaptığı güzellik yarışması, Mehmet Ali Erbil'le Seda Sayan'ın arasını iyice açtı. Erbil'in Paris Hilton'u anons ederken, 'Kadırgalı Hilton' demesine çok sinirlendi ve 'Bir daha onunla barışmam' dedi.

Magazin

KADIRGALI LAFI ÇILDIRTTI! Sosyetik güzel Paris Hilton'un jüri üyeliği yaptığı Miss Turkey Güzellik Yarışması; Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan'ın arasını açtı.

Yarışmanın sunuculuğunu yapan Mali, bir dargın bir barışık olduğu Seda hakkında canlı yayında espri yapınca olanlar oldu. Ünlü komedyen Paris Hilton'u anons ederken Seda Sayan'a gönderme yaparak 'Kadırgalı Hilton geliyor' demiş, ardından da sosyetik güzele 'Sen de sabah programı yapacak mısın?' diye sormuştu.

'Rencide etti'

Sayan da adının çılgınlıklarıyla ünlü Paris Hilton'la anılmasına bir hayli öfkelendi. Seda Sayan'ın yakın çevresine; 'Bir daha Mehmet Ali Erbil'le barışmam mümkün değil. Beni rencide etti' dediği söyleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: