‘KADRİ’NİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT’

Cem Özer’in sahibi olduğu Usta, ilk komedi sinema filmi ‘ Kadri’nin Götürdüğü Yere Git’ ile sinema severlerle buluşacak.

Magazin

‘KADRİ’NİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT’ Şafak Sezer, Alp Kırşan, A. Mümtaz Taylan, Esin Civangil, Eylem Şenkal ve Nilgün Belgün'ün rol alacakları film, Uğur Uludağ'ın muhteşem kalemiyle hayat buluyor... Onur Tan'ın yönetmen koltuğunda oturacağı komedi filmi, dev oyuncu kadrosuyla, 13 Ağustos 2008'de Antalya Dionysos Oteli'nde start aldı... Dört hafta sürecek çekim sürecinden sonra film, 16 Ocak 2009'da komedi seven sinema izleyicisiyle buluşacak...KONU:

Kadri ve Cem birbirinden vazgeçemeyen iki yakın dosttur. Cem yaşadığı ve hayal kırıklığıyla sonuçlanan büyük aşkından bunalıma girmiş ve onu hayata döndürmek yine Kadri'ye düşmüştür. Cem'in kadim dostu, başına her belayı açan, alışveriş merkezlerinde palyaçoluk yapan Kadri, onu içine düştüğü bu bunalımdan kurtarmayı kendine bir borç bilir ve arkadaşını aldığı gibi, kendine gelmesi için ayarladığı Antalya'nın en güzel oteli Dionysos Oteli'ne götürür.


Kadri, arkadaşının bu zamanında ona her şekilde destek olmayı sürdürmeye çalışırken, Cem'in eski sevgilisi Betül de, yeni edindiği sevgilisi Hakan ile aynı tatil köyüne gelirler. Bir dizi sürprizlerle karşılaşan Kadri ve Cem, kendilerini hiç tahmin etmedikleri birbirinden komik olayların içinde bulur.


Yüreğinin götürdüğü yerde, karanlıklar içinde kalan Cem, Kadri'nin götürdüğü yerde mutluluğu bulabilecek midir?YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: