KADROLU ROMANTİK!

'Issız Adam' filmiyle yıldızı parlayan, ardından 'Romantik Komedi' adlı sinema filmiyle izleyici karşısına çıkan Cemal Hünal, yine romantik bir film olan 'Peşpeşe'de rol aldı.

Magazin

KADROLU ROMANTİK! Yönetmenliğini Ertan Velimatti ve Suvi Elif Alagöz, yapımcılığını da Banu Alagöz'ün üstlendiği filmde, Hünal'ın yanısıra Okan Yalabık, Kaan Urgancıoğlu, Azra Akın ve Begüm Kütük de kamera karşısına geçti.

Düğün fotoğrafçılığı yapan ve Pelin karakterini canlandıran Azra Akın'ın arkadaşını canlandıran Cemal Hünal, buradaki rolüyle yine kadınların ilgisini çekmeyi hedefliyor. Çekimleri İstanbul'da gerçekleşen film, önümüzdeki sezon, beyazperde de izleyicisi ile buluşacak.

Filmin konusu:
Pelin (Azra Akın), Londra'da düğün fotoğrafçılığı yapmaktadır. Son derece özgür bir ruhu olan Pelin, bağlılık göstermekte sorun yaşamaktadır. Hayatı boyunca canını sıkan ve hoşuna gitmeyen her durumdan kaçmayı seçmiştir. Eski bir arkadaşının düğününün fotoğraflarını çekmek için İstanbul'a gelir. Kaan (Okan Yalabık), İstanbul'da yaşayan, evlenmek üzere olan genç bir adamdır. Hayatın doğal akışı içinde saklı olan duygu ve anlamları kaçırmaktadır. Pelin ve Kaan, haberleri olmadan birbirlerinin hayatlarını etkilerler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: