KADROSU ÜNLÜ DOLU

Özcan Deniz ile aşk yaşayan Fahriye Evcen yakında dünyanın 'en güzel erkeklerinden' Tolgahan Sayışman'a aşık olacak! İkili, bir futbol fanatiğinin hikayesi üzerinden anlatılan 'Aşk Tutulması' adlı filmde başrolleri paylaşıyor!..

Magazin

KADROSU ÜNLÜ DOLU Sigortacı Pınar'la FB'li Uğur'un komik öyküsü Murat Şeker'in yönettiği, 'Elveda Rumeli' dizisi ile çıkış yapan '2005 Dünya Erkek Güzellik Yarışması' birincisi Tolgahan Sayışman ile 'Yaprak Dökümü' dizisinin yıldızı Fahriye Evcen aşk yaşayacak! Çekimleri 21 Haziran'da başlayan 'Aşk Tutulması' adlı romantik komedi tarzındaki filmde; aşk ve tutku konuları eğlenceli bir biçimde ele alınıyor. Tim's Production&Sugarworkz ortak yapımı olan film; bu duyguları bir futbol fanatiğinin öyküsünün üzerinden anlatıyor.

Kadrosu ünlü dolu

Tolgahan Sayışman'ın 'Uğur' adında fanatik FB taraftarını oynadığı filmde, Fahriye Evcen aşka küsmüş işkolik sigortacı 'Pınar' olarak karşımıza çıkacak. Tim Seyfi, Ali Erkazan, Suzan Aksoy, Ayten Uncuoğlu, Murat Akkoyunlu ve Yasemin Öztürk'ün de rol alacağı filmde; Sarp Apak, Erhan Emre ve Feridun Düzağaç da konuk oyuncu olarak boy gösterecek. Filmde ayrıca 500 figüran olacak. Filmin, 31 Ekim'de 140 kopya ile vizyona girmesi planlanıyor.

Sinan ÖZEDİNCİK-Günaydın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: