Kafa karıştırdı! PR aşkı değilmiş!

Birlikte oldukları iddia edilen Serdar Ortaç ve Seçil Gür, çıkan haberlere açıklık getirdi.

Magazin

Kafa karıştırdı! PR aşkı değilmiş! Önceki gün evinin bulunduğu Nişantaşı’nda görüntülenen Seçil Gür, Serdar Ortaç’la ilgili sorular üzerine ünlü popçuyu yakışıklı bulduğunu söyledi.


PR aşkı değilmiş!

Gür, “Bu aşk için PR yakıştırması yapıyorlar” sözlerine, “Böyle bir şey söz konusu değil. Öyle yorumlanacak belki ama buna ihtiyacım yok. Yaşam kalitesi yüksek biriyim” diyerek, açıklık getirdi. Ortaç ise, “Şu an her şey güzel. Kimyalarımız birbirine uydu” dedi.

Seçil Gür, “Birlikte misiniz?” sorusuna “Bu konuda şimdilik bir açıklama yapmayacağım” yanıtını verdi.

"Beraberken açıklayalım"

Serdar Ortaç da aynı gün Bebek’teki bir mekandan çıkarken objektife yansıdı. Chloe Loughnan ile 5 yıllık evliliğini geçtiğimiz ağustos ayında noktalayan ünlü popçu, Seçil Gür’le ilişkisini itiraf etti:

“Biz zaten tanışıyorduk 10 senedir. Şimdi yeni bir şarkı için bir araya geldik ve görüşmeye başladık. Yani iyiyiz şu an, ben heyecanlıyım. Ama bunu beraberken açıklayalım.” Ortaç “Aranızda yaş farkı var mı?” sorusuna ise ilginç bir karşılık verdi: “Yaş farkı hep olacak.”

Rus değil Adanalıyım
Seçil Gür, “Benim için Rus vatandaşı yazanlar oldu. Ne Rus’u! Ben Nişantaşı’nda yaşayan bir Adanalıyım” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: