'KAFAM GÜZEL KONUŞMAYACAĞIM'

Miss Turkey yarışmasında sahneye çıkan Hüsnü Şenlendirici, eski sevgilisi Deniz Seki’yi cezaevinde ziyarete gittiğini söyledi...

Magazin

'KAFAM GÜZEL KONUŞMAYACAĞIM' Objektiflerden kaçmaya çalışan klarnetçi, sonunda yakalanınca, 'Arkadaşlar lütfen, kafam güzel. Bu akşam konuşamayacağım' dedi. Şenlendirici, 'Çok mu alkol aldınız?' sorusuna 'Çok değil ama konuşamayacağım' yanıtını verdi. Fakat Hüsnü Şenlendirici daha sonra ısrarlara dayanamayarak eski sevgilisi Deniz Seki hakkında konuştu. Eski sevgilisini görmek için cezaevine gittiğini itiraf ederek, 'Deniz'i ziyaret etmek istedim. Ama izin vermediler' dedi. Moralinin bozuk olduğu gözlenen Şenlendirici, 'Bu gece tek aşkım klarnet' diye konuştu.

DAVA 2 YILDIR SÜRÜYOR
Hüsnü Şenlendirici, boşanma davası hakkında da konuştu. Şenlendirici, boşanmak istediğini belirterek, 'Ben istiyorum ama Nazire bir türlü kabul etmiyor. Boşanmak istemiyor' dedi. Şenlendirici'nin 2 yıl önce açtığı boşanma davasının son duruşması yaklaşık 1 ay önce görülmüştü. Dava sonunda Nazire Şenlendirici'nin isteği üzerine Hüsnü Şenlendirici'nin arabasına konulan tedbir kararı kaldırılmış ve bir sonraki duruşma eylül ayına ertelenmişti. Hüsnü Şenlendirici'nin avukatı, 'Nazire Hanım
direttiği için dava 2 yıldır sürüyor' demişti. Şenlendirici, Deniz Seki cezaevine girdikten sonra kendisine Ulus'ta bir ev kiraladı, 2 çocuğu ve eşine ise Fulya'da bir ev tuttu.

Hüsnü yerine çay-sigara

Hüsnü Şenlendirici Maslak TİM Show Center'da düzenlenen 'Miss Turkey' yarışmasında sahne aldı. Klarnet solo yapan Şenlendirici sahneye çıktığında davetlilerin büyük bir kısmının salonu terk etmesi dikkati çekti. Davetliler, Hüsnü'yü dinlemek yerine fuayede çay, kahve ve sigara içti. Salonun boşaldığını gören Hüsnü'nün morali bozuldu.


Bunlarda ilginizi çekebilir: