'KAFAMDA SORU İŞARETLERİ VARDI'

'Elif' dizisinde Yasemin Allen ile başrolde oynayan Keremcem, diziye başlamadan önce kafasında soru işaretleri oluştuğunu itiraf etti...

Magazin

'KAFAMDA SORU İŞARETLERİ VARDI' atv'de bir süre önce yayına giren 'Elif' dizisinde, Suna Yıldızoğlu'nun kızıyla başrolü paylaşan Keremcem, başlangıçta Allen'le oynamak konusunda bazı tereddütler hissettiğini söyledi.

'Yasemin tedirgin ama çok iyi karşılıyor rolünü. ayrıca yaşı daha çok küçük. Türkiye'ye yeni gelmesine, yaşına ve tecrübesizliğine rağmen çok iyi olduğunu düşünüyorum' diye konuşan Keremcem, başlangıçtaki tereddütlerini de şöyle aktardı:

'Projeye başlarken itiraf etmeliyim ki onunla ilgili bir çok soru işareti vardı kafamda. Ama onunla ilk sahneyi çektiğimiz andan itibaren kafamdaki soru işaretleri dağıldı. Beraber oynadığımız sahneler çok çabuk akıyor. Çok başarılı buluyorum. Daha iyi olacağını düşünüyorum. İvmesine bakarsak Yasemin'in ivmesi benden çok daha hızlı. Kısa zamanda çok yol aldı.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: