Kafası kendinden güzel!

Bir garip Halil Sezai meselesi günlerdir devam ediyor. Önce evlendiğini ve boşandığını aynı anda okuduk. Sonra boşanamadığını öğrendik, ardından da karısını çok sevdiğini…

Magazin

Kafası kendinden güzel! Anlayan varsa buyursun gelsin!

Halil Sezai boşandı mı, boşanacak mı yoksa karısını çok mu seviyor?

Büyük bir başarı örneği göstererek gizlice evlenmiş. Buraya kadar normal. Ancak ne oldu da 15 gün sonra boşanmaya kalktı? Ve neden boşanamadı?

Halil Sezai konuyla ilgili olarak tümden kafaları karıştıran bir açıklama yaptı ve dedi ki: ““Bir günde karar alıp evlendiğim bir kadın var. Yaklaşık 15 aydır birlikte olduğum bir insan. Fakat kötü niyetli olmayan insanların açıklamaları nedeniyle bir yanlış anlaşılma oldu. Evet, biz gizli gizli evlenip gizli gizli boşanmaya çalıştık ama başaramadık” dedi. “Boşanma haberleri yalan mı yani?” sorusuna “Hayır, yalan değil. Kesinlikle bir şey var” yanıtını veren Sezai, ayrılık kararından döndüğünü açıkladı: “Karımın ailesi kendisini iyi hissetmiyor. Benim annem babam da kendini iyi hissetmiyor. Evet, ilişkilerde sorunlar, sıkıntılar olabilir. Ama boşanmayacağım. Evlendiğim için çok mutluyum. Çünkü onu çok seviyorum. Onun hem ailesini hem kendisini çok seviyorum.”

Bugünkü köşesinde bu olaya değinen Cengiz Semerci oğlu çok haklı.

Halil Sezai’nin evliliği de şarkıları gibi anlaşılan; kendince bir dili var.

İşte o yazı:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: