Kahin Tolgahan Sayışman

İyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Tolgahan Sayışman, takımının Manchester United ile oynadığı maçın skorunu 10 saat önceden bildi.

Magazin

Kahin Tolgahan Sayışman Fanatik derecesinde Fenerbahçe taraftarı olan oyuncu Tolgahan Sayışman, totem yaparak Twitter hesabından Fenerbahçe'nin İngiliz devi Manchester United ile oynayacağı maçın skoru tahmin ettiği bir tweet attı. Tweet'inde "Bu akşam ki 2-1'lik Manchester United galibiyetinden dolayı Fenerbahçe'yi şimdiden tebrik ederim" diyen Sayışman, sadece takımının kazanacağını bilmekle yetinmeyip maçın skorunu da doğru tahmin etti.

Fenerbahçe'den dev zafer!

Fenerbahçe'den dev zafer!Manchester United'i evinde ağırlayan Fenerbahçe, İngiltere ekibini golcü oyuncuları Moussa Sow ve Jeremaine Lens'in golleriyle 2-1 mağlup etti.

Galibiyetin ardından bir tweet daha atan Tolgahan Sayışman, "10 saat önce tebrik etmiş ve vermiştim skoru bir kez daha tebrikler Fenerbahçe" diyerek takımına ve tahmin yeteneğini olan güvencini gösterdi.

Ünlü oyuncunun 10 saat önce attığı tahmin tweet'ini fark eden takipçileri "Kahin misin, nesin?" gibi ilginç yorumlarda bulundu.


Tolgahan Sayışman yıllar önce Fahriye Evcen ile başrollerinde yer aldığı "Aşk Tutulması" filminde Fenerbahçe maçlarında totem yapan bir genci oynamıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: