Kahkaha garantili film!

Bu yılın en çok beklenen kahkaha garantili filmi “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” fragmanı kısa zamanda büyük ilgi çekti. Şimdi sorun "fragman bu kadar eğlenceli ise film kim bilir ne kadar komiktir" sorusu. Yapımcılar ise giden insanların salonu kahkahalarla terk edecekleri bir film olduğunu söylüyorlar.

Kültür-Sanat

Kahkaha garantili film! Çekimleri Akçakoca'da 1 ay da tamamlanan, yönetmenliğini Biray Dalkıran'ın yapmış olduğu ve senaryosu 3.5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan yılın en komik filmi "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" sinema filminin merakla beklenen Fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Kubilay Güleçoğlu'nun paylaştığı ve konuk oyuncular arasında Emre Koç, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Asuman Dabak, Recep Aktuğ ve Zeynep Dizdar gibi isimlerin bulunduğu "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" filmin yapımcıları ise “bu film hem eski sevgiliyi unutma hem de doğru sevgiliyi bulma konusunda komik bir rehber niteliğinde olacak” diye söylüyorlar.

“Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” filmi birbirinden özel ve çarpıcı sahneleriyle yakında sinemalarda ..

video için tıklayın

Bunlarda ilginizi çekebilir: