Kahvenin hatırı arttı!

Bu aralar kahvenin hatırı çok büyük!

Kadın

Kahvenin hatırı arttı! Yıllardır birçok insan farklı farklı cilt bakımları uyguladı. Bazıları ciltlerine oldukça masraflı yatırımlar yaptı, sırf o lekeler geçsin diye, bazıları evlerinde kendi kendilerine karışımlar hazırladı. Ama son zamanların en ucuz, kolay ve işe yarar cilt bakımı olarak gösterilen kahve telvesi bu malzemelerde ilk sırayı aldı. İçinde bol miktarda kafein olan kahve, doğal yapısı sayesinde iyi bir peeling görevi de görmeye başladı.

Bir çay kaşığı bal, bir iki damla limon suyu ile karıştırılarak cilde sürülen maskenin, teni ne kadar parlatıp ışıl ışıl yaptığı ve peeling olduğu birçok kişi tarafından denenip tam not aldı. Yüzünüz çok kuru ise bu karışıma az miktarda zeytinyağı da ekleyebilirsiniz.

Kahve aynı zamanda kan dolaşımını hızlandıran, gözaltı morlukları ve şişlikleri de ekarte edebilen bir maske türü haline geldi. Ayrıca yalnız yüze değil ellere de sürüldüğünde, pamuk gibi yumuşak, daha açık bir tonda daha zarif bir ele kavuştuğunuzu da göreceksiniz Siz de pahalı yatırımlar yapmadan önce bir deneyin. Farkı göreceksiniz.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: