'KAKA' MUHABBETİNİ ELEŞTİRDİ

'Disko Kralı' Okan Bayülgen, 'Gaf Kraliçesi' Aysun Kayacı'ya karşı! 'Herkes Müjde Ar olmak istiyor, Aysun da öyle' diyen ünlü şovmen ekledi: Aysun, konukları dudaklarıyla hipnoz edip, aptallaştırıyor..

Magazin

'KAKA' MUHABBETİNİ ELEŞTİRDİ Okan Bayülgen 'Disko Kralı' programında Aysun Kayacı'yı diline doladı! Bayülgen, 'Medya Arkası' bölümünde Kayacı'nın 'Haydi Gel Bizimle Ol'da Sertab Erener'e söylediği, 'Zaten ne yerseniz yiyin sizin kaka ince çıkıyor muhtemelen; kalın bağırsak olmadığı için' sözlerini ekrana getirdi. Ünlü şovmen şöyle konuştu: Herkes Müjde Ar olmak istiyor. Aysun da aynı şeye oynuyor.

Adamları aptallaştırıyor!

Aysun Kayacı'nın, programına kendisinin de katıldığını belirten Okan Bayülgen şöyle devam etti: Bu kızların adamları nasıl perişan ettiklerini anladım. Eski oturma düzeninde Aysun tam adamın karşısına geliyordu. Aysun, program boyunca dudaklarını oynatıyor. Böyle yaptığı için bir süre sonra hipnoz oluyorsun, aptallaşıyorsun. O anda da Müjde çaktı mı, bitiyorsun!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: