"KALBİMİZDE ÇOK DERİN YERİ OLAN İNSANLARSINIZ"

49'uncu Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin geleneksel kortej geçişine 'Türk sinemasının Sultanı' Türkan Şoray da katıldı.

Magazin

"KALBİMİZDE ÇOK DERİN YERİ OLAN İNSANLARSINIZ" Antalyalıların büyük ilgisi nedeniyle 4.5 kilometrelik kortej yolu 1.5 saatte tamamlandı.

Üstü açık ciplerle gerçekleştirilen kortejde, Altın Portakal Film Festivali'nin 'Sanatta Sosyal Sorumluluk Ödülü' sahibi Türkan Şoray, Selda Alkor, Salih Güney, Süleyman Turan, Yusuf Sezgin, Ahu Tuğba, Suna Yıldızoğlu, Cihat Tamer, Coşkun Gögen, Nuri Alço, Selma Güneri gibi Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri yer aldı.

"KALBİMİZDE ÇOK DERİN YERİ OLAN İNSANLARSINIZ"

Kortejin hareketinden önce bir konuşma yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, sanatçılara "Hepiniz halkımızın, Antalyalıların ve Türk vatandaşlarının gönlünde taht kurmuş değerli kişilersiniz. Hepiniz tek tek kalbimizde çok derin yeri olan insanlarsınız" diye seslendi.

fotoğraflar için tıklayınız

video için tıklayınız

video için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: