Kaliteye ve lezzete 'Yelken' açın!

1989 yılında Yeşilköy’de kurulan ve 2002 yılından bu yana Yeniköy’de balık tutkunlarının buluşma noktası olan Yelken, klasik tatların yanı sıra Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini de sunuyor.

Diğer Haberler

Kaliteye ve lezzete 'Yelken' açın! Günlük mevsim balıklarını ve deniz mahsüllerini, alışılagelmiş sunumların yanında özel pişirme teknikleriyle farklılaştıran Yeniköy Yelken, yenilikçi bir mutfağa sahip. Yeniköy’ün en güzel noktalarından birinde ve muhteşem bir boğaz manzarasında misafirlerini ağırlayan Yeniköy Yelken, Akdeniz mutfağıyla da farklılaşıyor.

Paella, lobster linguine, ahtapot carpaccio ve mavi yengeç bu lezzetlerden bir kaçı. 100 kişilik terası, 80 kişilik kış bahçesi, 30 kişilik VIP bölümü, barı ve 100 kişilik ana salonu bulunan Yeniköy Yelken, özel barkovizyonlu salonu ile iş toplantılarına da imkan sağlıyor. İş görüşmelerini lezzetli ve keyifli bir hale getirmek isteyen şirketler, Yeniköy Yelken’de fark yaratıyor…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: