Kalk Gidelim Ekibi'nden Ufuk Özkan'a büyük şok!

TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim'in ekibi, dizinin oyuncularından Ufuk Özkan'ın sunduğu "Aileler Yarışıyor" programına katıldı. Ekip, "Ufuk Özkan nasıl biridir?" sorusuna verdikleri cevaplarla başarılı sunucuyu şaşkınlığa uğrattı.

Dizi Galeri

Kalk Gidelim Ekibi'nden Ufuk Özkan'a büyük şok! TRT 1’in efsane yarışma programı Aileler Yarışıyor’un konukları Kalk Gidelim’in sevilen oyuncuları oldu. Ufuk Özkan’a hazırladıkları şakayla sette kahkaha tufanı yaratan Kalk Gidelim ekibi, "Ufuk Özkan nasıl biridir?" sorusuna verdikleri cevaplarla başarılı sunucuyu şaşkınlığa uğrattılar.


Kerim Yağcı’nın şarkılarıyla renk kattığı, Çarşamba günü ekrana gelecek bölümde Aslı Omağ ve Hayrettin’in keyifli atışmaları yarışmaya damga vurdu. Yarışmada gülme krizine giren oyuncular Ufuk Özkan’a da zor anlar yaşattılar. Ufuk Özkan için bir şaka da hazırlayan ekip final bölümünde kazandıkları büyük ödülü ikinci evleri gibi gördükleri Muğla’da ihtiyacı olan bir aileye bağışladılar.


İlk defa gülmekten yarışmayı sunamadığını belirten Ufuk Özkan “Bu yarışmanın yeri benim için çok ayrı. Ancak bugün sunduğum bölüm paha biçilmez. İkinci ailem dediğim Kalk Gidelim ekibimle birlikteydim. Muğla’da sette yaşadığımız atmosferi Aileler Yarışıyor’a da taşıdık” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: