KALP VAKFI'NDAN GÖRKEMLİ GECCE!

Türk Kalp Vakfı gecesinde 'Alaturka' yarışması yapıldı. Bu kez yarışmacı Armağan Çağlayan oldu. Semra Özal ve İsmail Hakkı Karadayı puan verdi.

Magazin

KALP VAKFI'NDAN GÖRKEMLİ GECCE! Türk Kalp Vakfı, İstanbul'un elit mekanı Günay Restaurant'ın ev sahipliğinde önceki gecce yılbaşı daveti verdi. Özgür Aras'ın organizyonunu yaptığı, 700 seçkin davetlinin katıldığı geccede Semra Özal, Genel Kurmay Eski Komutanı İsmail Hakkı Karadayı, Hayri Kozakcıoğlu, gibi çok sayıda ünlü gecceye katıldı. Geccenin sunuculuğunu Armağan Çağlayan yaptı. Yeliz ise güçlü sesi ve yorumu ile dünden bugüne sevilen şarkıları seslendirdi.

Yeliz, 'Pop Star Alaturk'da jüri üyeliği yapan Armağan Çağlayan'ı sahneye davet ederek, 'Gel bakalım Alaturka yarışmasında neler öğrendin' dedi. İkili 'Hiç Kimse Dolduramaz Yerini' şarkısını düet yaptı. Semra Özal, '10 puan veriyorum çok güzel yorumladın' derken İsmail Hakkı Karadayı, 'Ben sıfır veriyorum ama önünde bir var' diyerek çok beğendiğini söyledi. Geccede ünlü isimler Yeliz'in güçlü yorumu çok beğendiklerini dile getirip ayakta alkışladılar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: