KAMERA KARŞISINDA DİLLERİ TUTULUYOR

İŞTE TELEVİZYONDA HAYRANLIKLA İZLEDİĞİMİZ ÜNLÜLERİN GERÇEK HALLERİ...

Magazin

KAMERA KARŞISINDA DİLLERİ TUTULUYOR Onları dizilerde ya da şarkı söylerken hayranlıkla izliyoruz. Ancak gerçek hayatta öyle değiller. Kimi kamera karşısında çok rahat konuşuyor. Kimi de 'senaryo' dışında objektif karşısına geçince tutulup kalıyor, söylediği anlaşılmıyor. İşte ünlülerimizin hali.

Gülben Ergen: Konuşmayı o kadar çok seviyor ki kendisiyle röportaj yapan televizyoncular, montaj sırasında oldukça yoruluyor. Rakiplerine laf atmayı ve polemik yaratmayı da çok seven şarkıcının yaptığı açıklamalar, çoğu zaman işinin de önüne geçiyor.


Nurgül Yeşilçay: Genelde çok sakin bir yapısı olan güzel oyuncu, sinirlendiği zaman içini tam anlamıyla dökmeden susmuyor. Özellikle sanatçı, haklı olduğuna inandığı bir konudaki soruları yanıtlarken ağzına gelen lafı hiç esirgememesiyle tanınıyor.


Özgü Namal: Reklam, sinema ve dizi filmleri başarılı oyuncusu Özgü Namal, rol gücünün yanı sıra, konuşkan kişiliğiyle de herkesin sempatisini kazanıyor. Kameralar karşısında her soruyu yanıtlayan ve bıcır bıcır konuşan Namal, herkese sıcak bir elektirik veriyor.


Demet Akalın: Şarkıcı oldukça sivri dilli olmasıyla tanınıyor. Kendisiyle polemiğe girenlere yanıt vererek, rakiplerini adeta salvo ateşine tutan Akalın, konuşmaya başlayınca durmak bilmiyor.


Serdar Ortaç: Kamera önünde söylemek istediğini en başarılı şekilde anlatan ünlülerden biri olarak tanınıyor. Bu yeteneği sayesinde başarılı TV programları da sunan Ortaç, çok fazla konuşmasa da mesajını net şekilde verebiliyor.


Binnur Kaya: Başarılı oyuncu, süper bir performans sergilediği Avrupa Yakası'nda 'Şahika' rolünü yaparken sular seller gibi konuşuyor. Ancak, geçenlerde Beyaz Show'a katılan Kaya, izleyen herkesi şaşırttı. Çünkü programda tutuk ve utungaç konuştu.


Türkan Şoray: Türk Sineması'nın Sultanı'nın oyunculuk kabiliyeti tartışılmaz. Ancak ünlü sanatçı, kamera önünde konuşmaya gelince heyecanlanıyor ve kendisini ifade ederken güçlük çekiyor.


TÜLİN ŞAHİN-ŞEBNEM SCHAEFFER: İki ünlü manken de konuşmayı çok seviyor. Ancak, Danimarka'da doğup büyüyen Şahin ile Almanya'da doğan Schaeffer, Türkçe kelimeleri düzgün telaffuz edemiyorlar. O nedenle ne söyledikleri pek anlaşılamıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: