Kamera şakası sandı, gerçek çıktı!

“Evlilik Curcunası” adlı tiyatro oyununu sahnelemek için Yalova’ya giden Asena, oyun öncesi büyük bir sürprizle karşılaştı.

Magazin

Kamera şakası sandı, gerçek çıktı! Asena, “Evlilik Curcunası” adlı tiyatro oyununu sahnelemek için gittiği Yalova’da büyük bir sürprizle karşılaştı.

Asena: Önce kocama doymak istiyorum

Asena: Önce kocama doymak istiyorumÜnlü oryantal, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın yaptığı sürprizi sosyal medya hesabından açıkladı.

Asena ve Hasan Dere evlendi!

Asena ve Hasan Dere evlendi!Vefa Salman'ın anne tarafından akrabası olduğu ortaya çıkan Asena, Instagram'dan Vefa Salman ve eşi Özlem Salman ile çekilen bir fotoğrafını paylaşarak altına "Sayın Yalova Belediye Başkanımız Vefa Salman oyun öncesi bizi kabul etti. Başkanımız bana dönüp ‘Asena sana bir sürprizim var, hazır mısın?’ dedi. Ben de ‘Güzelse neden olmasın?’ dedim. Sonrasında haykırarak ve coşkuyla bizim kuzen olduğumuzu söyledi. Kamera şakası zannettiğim esnada bütün ailemizin isimlerini ve soyağacımızı çıkarıp bana verdi. Baktım ki, tüm isimler doğru. Şu anda yıllar sonra kavuştuğum kuzenim Vefa Salman’ı ve diğer yeğenim Özlem Salman’ı sevgiyle kucaklıyor ve bir daha birbirimizden asla kopmamayı yürekten diliyorum. Hoş geldiniz hayatıma ve hoş geldim hayatınıza.” notunu düştü.


Asena'dan sahneye nikah ayarı!

Asena'dan sahneye nikah ayarı!Asena gizlice evlendi mi?

Asena gizlice evlendi mi?Asena ile sevgilisi Hasan Dere'nin aşk locası!

Asena ile sevgilisi Hasan Dere'nin aşk locası!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: