KAMPANYAYA İNANDIM ELEŞTİRİLERE KAPALIYIM!

Çocuklar Büyüsün Diye' adlı internet sitesi aracılığıyla ihtiyacı olan çocuklara yardım kampanyası başlattığını söyleyen Gülben Ergen: Hayırsever insanların maddi yardımlarını bekliyorum. Eleştirilere kulaklarım kapalı

Magazin

KAMPANYAYA İNANDIM ELEŞTİRİLERE KAPALIYIM! Şarkıcı Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan'la birlikte oğlu Atlas'ın üçüncü yaş gününü Etiler'deki bir eğlence merkezinde kutladı. Kalabalık bir davetli grubunun katıldığı partiye gazetecileri almayan Ergen, onlarla ayaküstü sohbet etmeyi tercih etti.

MOTİVE OLDUM
Ünlü şarkıcı, basın mensuplarıyla yaptığı sohbet sırasında daha önce farklı vakıflarla sürdürdüğü yardım kampanyalarına artık kendi kuracağı 'Çocuklar Büyüsün diye' isimli internet sitesi aracılığıyla devam edeceğini söyledi. Önceki aylarda Mardin'in Bilge Köyü'ne giderek çocuklara 50 bin TL'lik yardım yapan Ergen, orada gördüğü manzaralardan çok etkilendiği için böyle bir kampanyaya giriştiğini söyleyerek şöyle konuştu: "Okan Bayülgen'in programında yapmak istediğim kampanyadan bahsettim. Programdan sonra bana gelen e-maillere inanamadım. Bu destek, beni çok sevindirdi, doğru bir iş yaptığıma inandırdı ve motive etti."

YARDIM ETSİNLER!
Kampanyanın bir sene boyunca devam etmesini amaçladıklarını belirten Ergen, "Kampanya için kırtasiye ürünlerinden giyim kuşama kadar yardımın her türlüsüne ihtiyacım var. Hayırsever insanların maddi yardımlarını bekliyorum. Miktar önemli değil, geçici çözümler yerine kalıcı çözümler arıyorum" diye konuştu. Projeyle ilgili iki aydır araştırma yaptığını da belirten ünlü şarkıcı, şöyle konuştu: "Kendi kendinize bir şey yapamıyorsunuz. Para yardımı yaparken de denetleniyor, devlete hesabını veriyorsunuz. Bu projeyle yardım etmenin de zor olduğunu gördüm ama ben çok inanarak ve ciddi olarak araştırarak bu işe girişeceğim. Eleştirilere kulaklarım kapalı. Eleştireceklerine yardım etseler keşke!"

EN İYİ KLİBİ BEN ÇEKERİM!
Gülben Ergen, geçen yıl çıkardığı 'Uzun Yol Şarkıları' adlı albümündeki 'Üzgünüm' şarkısına çektiği klibin, ucuz ve basit olduğu yönündeki eleştirilere de cevap verdi. Ergen, "Benim hiçbir klibim ucuz olmaz. Ben hep en iyisini çekerim. Çünkü kliplerimi Nihat (Odabaşı) çeker ve hepsi de gerçekten çok güzel olur. Şarkının formatı akustik olduğu için klipte şarkı söylemedim. Bunu Candan Erçetin'de görmüş ve çok beğenmiştim" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: