KANADA'DAKİ HATEM YAVUZ'DAN ŞOK İDDİA!

Sert’in bahsedildiği gibi Çin’de değil, Almanya’da olduğunu da iddia eden Yavuz, “Mahkemede ben de Yurdal’ın uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespitini isteyeceğim. Şimdi Almanya’da, bir rehabilitasyon merkezinde kanını temizletiyor. Araştırın, görün” diye konuştu.

Magazin

KANADA'DAKİ HATEM YAVUZ'DAN ŞOK İDDİA! Kanada’da bulunan Hatem Yavuz, mahkemeye sunulan raporla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu rapor ve Ivana Hanım’la eve girip çıkarken görüntülerim hiçbir şeyi ispatlamaz. Zaten o eve sürekli gidiyor ve kalıyordum. Adli Tıp raporundaki görüntüleri de parti yaptığımız günün sabahı duş almadan önce öylesine cep telefonumla ona göstermek için çektim ama şantaj yapmadım ki, suç işlemiş olayım.

Kendisinin ‘Çek çek, bak nasıl yapıyorum’ dediği başka görüntüler de var. Asıl onlar incelenince gerçek anlaşılacak.” Sert’in bahsedildiği gibi Çin’de değil, Almanya’da olduğunu da iddia eden Yavuz, “Mahkemede ben de Yurdal’ın uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespitini isteyeceğim. Şimdi Almanya’da, bir rehabilitasyon merkezinde kanını temizletiyor. Araştırın, görün” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: