KANAL YÖNETİMİ İDDİALARA YANIT VERDİ!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve “Türk polisini yanlış temsil edip argo diyaloglar içerdiği” gerekçesiyle yayından kaldırılacağı iddia edilen 'Behzat Ç.' dizisi ile ilgili olarak, Doğuş Grubu’ndan açıklama geldi.

Magazin

KANAL YÖNETİMİ İDDİALARA YANIT VERDİ! Geçtiğimiz günlerde “Diziyi dikkatle izliyoruz” diyerek kaldırılabileceği yönünde konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın ardından, Yeşilay Genel Başkanı Muzaffer Balcı “24 saat içki ve sigara içen, argo konuşan kişi, Türk polisini temsil edemez. Senaryonun yazımına danışmanlık yapan emekli polisleri de kınıyorum. Halkın tepkisine de neden olan bu dizi, göreceksiniz, yakında yayından kalkacaktır” demiş, 'Behzat Ç.' hayranlarını da dizinin yayından kaldırılacağı korkusu sarmıştı.


Gazeteci Ahmet Hakan’ın önceki gün köşesinde, Doğuş Yayın Grubu’nun bu baskıya dayanamayacağını, dizinin bitebileceğini yazmasının ardından kanal yönetiminden resmi açıklama geldi.
Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın ve Star TV Genel Yayın Yönetmeni Ömer Özgüner, ‘Behzat Ç.’ konusunda, “Dizinin yayından kalkması gibi herhangi bir durum söz konusu değil. 'Behzat Ç.’ kendi ömrünü tamamlamadığı sürece yayından kaldırmak gibi bir düşüncemiz yok” diyerek endişelenen hayranların içine su serpti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: