"Kanıt"ta şok ayrılık!

Biray Dalkıran; geçtiğimiz günlerde, daha önce 3,5 yıl yönetmenliğini üstlendiği efsane polisiye dizi "Kanıt"ın "Kanıt Ateş Üstünde" ismiyle geri döneceğini Instagram hesabından müjdelemiş ve kısa süre sonra da dizinin çekimlerine başlamıştı. Oyuncu kadrosunun açıklanması ve setten fotoğrafların paylaşılması sonucu yeni diziye yoğun bir ilgi oluşmuştu.

Dizi Galeri

"Kanıt"ta şok ayrılık! Ancak dün akşam, Biray Dalkıran'ın kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklama, dizinin takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. Açıklamada Biray Dalkıran; "Kanıt Ateş Üstünde" dizisiyle 2.Bölüm'den itibaren hiç bir bağının kalmadığını belirtip; yapımcısı Abdullah Oğuz ve dizi ekibine başarılar diledi.

Henüz ayrılığın nedeni bilinmezken, ünlü yönetmen Biray Dalkıran'ın takipçileri, üzüntülerini paylaşıma gönderdikleri yorumlar ile dile getirdiler. Dalkıran, neden sorularını cevapsız bırakmış olsa da; normal hayatta da yakın arkadaşı olan yapımcısı Abdullah Oğuz ile fikir ayrılıkları yaşadıkları, bu nedenle de karşılıklı sevgi ve saygı bağları zedelenmeden kendilerine yeni yol haritaları çizdikleri, yaşanan ayrılık ile ilgili gelen ilk duyumlar arasında.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: