Kanye West neden hastanelik oldu?

Ünlü rap şarkıcısı Kanye West’in hastanelik olma nedeni konusunda yeni bir iddia ortaya atıldı.

Dünya Magazin

Kanye West neden hastanelik oldu? Amerika’nın ünlü magazin sitesi TMZ’nin iddialarına göre; Kanye West uzun bir süredir ruh sağlığıyla alakalı olarak ilaç kullanıyordu.

Özellikle eşi Kim Kardashian’ın Paris’te yaşadığı silahlı soygun olayından sonra yaşadığı stres sebebiyle kullandığı ilacın dozaj ayarlamasında problem yaşayan ünlü yıldız, davranış problemleri gösterdi ve hastaneye kaldırıldı.

Los Angeles’da yatırıldığı hastaneden taburcu edilen Kanye West’in durumunun iyi olduğu fakat eşi Kim Kardashian’ın evi terk ederek annesinin evine yerleştiği iddia edildi.

2014 yılında beri Kardashian ile evli olan Kanye West’in kendisine zarar vermemesi için kelepçeyle hastaneye götürüldüğü öne sürülmüştü.

36 yaşındaki Kardashian, geçtiğimiz ekim ayında Paris’teki evinde silahlı bir soyguna uğramış ve 10 milyon dolar değerindeki mücevheratı çalınmıştı.

Kanye West kelepçeyle hastaneye!

Kanye West kelepçeyle hastaneye!Kardashian ailesine neler oluyor?

Kardashian ailesine neler oluyor?Kim Kardashian'a silahlı soygun!

Kim Kardashian'a silahlı soygun!Kaynak:gazetevatan.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: