Kanyon 10 yaşında!

2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, Mayıs ayında 10. Yılını kutluyor.

Diğer Haberler

Kanyon 10 yaşında! İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek milyonlarca misafiri ağırladı ve tüm İstanbul severleri bir araya getirdi. 10. Yılında ise İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.

Kanyon, 31 Mayıs, Salı günü ise yapılacak “İstanbul Şarkıları Konseri” ile müzik dünyasının en önemli isimlerinden Levent Yüksel, Mirkelam, Pamela, Jehan Barbur, Dilek Türkan ve Kibariye’yi Kanyon sahnesinde ağırlarken, muhteşem bir doğum günü konseriyle tüm misafirlerine teşekkürlerini sunuyor.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: