Kanyon Dance Cube!

2006 yılında kurulan ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon’un 10. Yıl kutlamaları devam ediyor.

Diğer Haberler

Kanyon Dance Cube! Kanyon misafirleri, 22 Ağustos-11 Eylül tarihleri arasında Medya sponsorluğunu NumberOne TV’nin yaptığı, etkinlik alanındaki “Kanyon Dance Cube” ile “Kanyon Yıl 10” dansı performanslarını sergileyerek, hem eğlenecek hem de Vespa kazanma şansı yakalayacaklar.

Kanyon, Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilen doğum günü kutlamalarına bir yenisini ekliyor. 22 Ağustos-11 Eylül arasında etkinlik alanına konumlandırılan “Kanyon Dance Cube” ile misafirleri eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor. NumberOne TV’nin medya sponsoru olacağı bu etkinlikte, “Kanyon Dance Cube” içerisinde, katılımcılar en iyi“Kanyon Yıl10” dansı performansı sergilemeye çalışacaklar. Özge Ulusoy, Tamer Yılmaz, Kanyon Pazarlama ve Satış Direktörü Çağla Gül, Pro İletişim Ajans Başkanı Feride Edige, NumberOne Genel Müdürü Haldun Altılar ve ünlü reklamcı Serdar Erener’den oluşan jüri üyeleri, katılımcılar arasından en iyi performans sahibini seçecek; en iyi Kanyon Yıl10 dansı performansını gerçekleştiren Kanyon misafiri ise VESPA PRIMAVERA 150 ABS kazanacak!

Kanyon tüm misafirlerini 22 Ağustos-11 Eylül tarihlerinde 12.00-21.00 saatlerinde etkinlik alanındaki “Kanyon Dance Cube”e bekliyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: