Kanyon’da her yer müzik

27-29 Kasım tarihleri arasında "Cumadan Pazara" Kanyon'un her yerinde yine müzik var.Şehrin müzik takviminde yerini alan ve ikincisi düzenlenecek festivalde farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşacak.

Diğer Haberler

Kanyon’da her yer müzik İKSV'nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival, Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. "Kanyon'da Her Yer Müzik", Mabel Matiz ve Birsen Tezer gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra, hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak.

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, son yıllarda yaptığı çıkışla geniş bir kitleye ulaşan Mabel Matiz, büyülü sesi ve sevilen şarkılarıyla Birsen Tezer ve kendine özgü müzikal duruşu ile Gaye Su Akyol olacak.

Folk müziğin Türkiye'deki yeni seslerinden Kalben, İngilizce Indie Rock müzik tınılarıyla özellikle festival ve konserlerin en sevilen isimlerinden biri olan The Away Days, şarkılarıyla duygular arası yolculuk yaptıran Burcu Tatlıses ve şarkı sözleri ile akılda teatral duyguları uyandıran Adamlar "Kanyon'da Her Yer Müzik" ana sahnesinde performanslarını sergileyecek.

Ana sahne dışında; Kanyon’un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak.
GAP’ta konser performansları ile seyircilerinin kalbini kazanmayı başarmış Bubituzak'ın, Kitchenette'in beş çayında besteleri ve güzel sesi ile dinleyenlerin ruhuna dokunan Nilipek’in, D&R'da genç yaşına rağmen etkileyici yorumlarıyla sosyal medyada ses getiren isimlerden Deniz Tekin'in, Kanyon'un farklı yerlerinde karşınıza çıkacak klasik müzik ile güncel müzikleri buluşturan Moda String Trio'nun yaşatacağı müzik keyfine ek olarak müzik dünyasına yaratıcı fikirlerini katarak müziğe bakış açınızı değiştirecek olan Men With A Plan'in Troy'da gerçekleştirecekleri performanslar ile müziğin farklı notaları Kanyon’da hayat bulacak.

"Kanyon'da Her Yer Müzik, 27-29 Kasım tarihleri arasında Kanyon'u güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak! Ayrıca, etkinlik boyunca festival bilekliğinizle Escale, Kitchenette, Mezzaluna Express, Shake Shack, Pinkberry ve Le Pain Quotidien’de festivale özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Müzik coşkusunu Kanyon'un her noktasında birlikte yaşayacağımız dopdolu bir hafta sonu için sizleri Kanyon'a davet ediyoruz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: