Kanyon'da her yön sanat

Kanyon'da adımlar sanata çıkıyor..

Diğer Haberler

Kanyon'da her yön sanat Kanyon misafirlerini çağdaş sanat eserleri ile buluşturacak Kanyon’da Her Yön Sanat Ocak ayında başlıyor.

Kanyon’da Her Yön Sanat, genç sanatçıların farklı alanlarda ürettikleri çağdaş işlerden oluşan dinamik bir seçkiden oluşuyor. Kanyon’da Her Yön Sanat projesi, Kanyon sokaklarında beklenmedik anlarda çağdaş sanat ile temas noktaları yaratacak. Mixer ve ArtBox sanatsal yönlendirmesi ile tasarlanan Kanyon’da Her Yön Sanat, 15 Ocak-15 Nisan 2016 tarihleri arasında üç ay boyunca sergilenmeye devam edecek.

Kanyon’da Her Yön Sanat, genç sanatçıların yeni medya sanatı, yerleştirme ve video sanatı gibi çeşitli alanlarda ürettikleri, izleyicinin katılımına açık olan, dijital ve kinetik sanat eserlerine yer veriyor.


Kanyon’da Her Yön Sanat’ın Ocak ayında başlayacak seçkisinde yer alan sanatçılar:

Ozan Türkkan, Candaş Şişman, Epitome, Jesse Gagliardi, Joe Hamilton, Julie Nymann ve Sinem Serap Duran.

Bu genç sanatçıların işlerini bir araya getiren ortak özellik, içinde bulunduğumuz modern ve hareketli çağda bize bir duraklama ve sorgulama noktası sağlıyor olmaları. Kanyon sokaklarında sergilenecek olan bu işler, hızla akıp giden zamana karşı yarışan, çalışma hayatı ve sosyal hayat içerisinde bir denge kurmaya çalışan modern İstanbul insanının bir kaçış noktası olacaklar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: