Kanyon'da Tog Garage Sale Şenliği!

Ortadoğu’nun en ünlü lüks perakende holdingi Abu Issa, Türkiye’ye gelişini, beraberinde getirdiği Aigner, Cole Haan ve Mosafer markalarıyla Kanyon’da 11 – 12 Ekim tarihleri boyunca Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına düzenlenen Garage Sale şenliği ile kutluyor!

Kültür-Sanat

Kanyon'da Tog Garage Sale Şenliği! Perakendenin Ortadoğu ve dünyadaki en büyük oyuncularından Abu Issa Holding Türkiye’ye beraberinde getirdiği Aigner, Mosafer ve Cole Haan ile hem Türkiye’ye gelişini kutluyor, hem de Toplum Gönüllüsü gençler yararına içinde iyilik saklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. 11 - 12 Ekim tarihleri boyunca, Kanyon’da gerçekleşecek olan Abu Issa Türkiye ile Kanyon’da TOG Garage Sale, dünyaca ünlü Aigner, Mosafer, Cole Haan markalarını oldukça cazip fiyatlara sunarken, her biri kendi alanında fark yaratan isimler de konuşmacı olarak etkinlik süresince kendini gösteriyor.


Stili ile fark yaratan, önerileri ile trendleri kolaylıkla hayata adapte etmenin pratik yollarına ışık tutan, tarzı ve güzelliği ile sosyal medyanın en güçlü isimlerinden Rüya Büyüktetik ve sesi imzası, müzik dünyasının önemli isimlerinden, dünya çapındaki partilere yön veren DJ Funky ‘C’, yükselen trend kişiselleştirilebilen sneaker akımını moda tutkunlarıyla paylaşıyor. 1. gün yani 11 Ekim Çarşamba saat 13.30 – 15.00 arası Garage Sale şenliğinde yerini alacak olan Rüya Büyüktetik ve DJ Funky ‘C’ sneakerlara yepyeni görünümler kazandırmanın formüllerini gösteren Cole Haan Ayakkabı Kişiselleştirme workshop atölyesinde tarzıyla fark yaratmak isteyen tüm moda tutkunlarını bekliyor! Söz konusu kaliteli ve iyi yaşam, lüks dokunuşlar ve seyahat olduğunda akla ilk gelen isimlerden Özlem Avcıoğlu da iyilik dolu Garage Sale’de Mosafer Seyahat Sohbetleri ile yerini alanlardan... Dünden bugüne seyahat deneyimlerini, seyahat ederken dikkat edilmesi gerekenleri, seyahat fotoğrafçılığını ve seyahatin hayatımızdaki önemini keyifli sohbetleriyle 11 Ekim Çarşamba saat 15.30 – 16.30 arası anlatacak olan Özlem Avcıoğlu hayranlarıyla buluşmak için geri sayıyor.


DJ müzikleriyle de şenlik havasının yaşanacağı, stil, alışveriş ve iyilik dolu Abu Issa Türkiye ile Kanyon’da TOG Garage Sale, damaklara da dokunmayı ihmal etmiyor! Intema’nın yepyeni projesi Intema Yaşam ve ünlü şef Efe Çakıroğlu’nun liderliğinde her gün farklı bir menüyle düzenlenecek olan “Intema Yaşam ile Fit ve Detoks Lezzetler Mutfak Atölyesi” ilk gün saat 12.00 – 13.00 arası gerçekleşiyor. 1. günün spesiyalleri, bademin, kuru incirin, fındık, kayısı ve cevizin faydaları üzerine yoğunlaşıyor, ortaya da birbirinden lezzetli, yapması da oldukça pratik tatlar çıkıyor. 12 Ekim Perşembe günü ise şef Efe Çakıroğlu yine saat 12.00 – 13.00 arası sahnede yerini alıyor ve bu defa mevsim geçişinde adeta şifa etkisi gösterecek olan bir detoks smoothie ve mucizevi etkisi ile fark yaratan Kinoa’dan enfes bir tabule ile yine harikalar yaratıyor.

Mehmet Kıralı ve Çiler Geçici; sosyal medyanın, seyahatin ve fotoğraf dünyasının fark yaratan iki önemli ismi; nam-ı diğer Audiosoup ve Civilking … İkili, Mosafer Fotoğraf, Seyahat ve Bavul Yapma Sanatı üzerine ele aldıkları konular arasında başta iyi fotoğraf çekmenin sırları olmak üzere, ünleri dünyayı saran sosyal medya hesaplarının inceliklerini, seyahat etmenin ve rotaya göre valiz hazırlamanın püf noktalarını 12 Ekim Perşembe günü saat 13.30 – 15.00 arasında paylaşıyor. Hareketin iyi ve sağlıklı yaşamak için atılacak ilk adım olduğunu savunan, yaptığı her projede 7’den 70’in spor ve egzersizle yaşaması için birbirinden önemli girişimlerde bulunan, sosyal medya hesabıyla da yeni medyanın sevilen simalarından Murat Bür de Abu Issa Türkiye ile Kanyon’da TOG Garage Sale’in konuklarından… Murat Bür, ikinci gün saat 15.00 – 16.00 arası, ofiste, evde, her an, her yerde yapılabilecek en pratik egzersiz önerileri ve form tutmanın püf noktalarıyla sahnede yerini alıyor. Dünyada Türkiye’yi gururla temsil eden, sihirli dokunuşlarıyla kadınları baştan yaratan, çizgileri imzası, hem akademisyen, hem moda tasarımcısı Özlem Süer 12 Ekim Perşembe günü Aigner Moda Sohbetleri ile kendini gösteriyor. Ünlü moda tasarımcısı saat 16.00 – 17.00 arası Özlem Süer kadınını, nasıl stil sahibi olunacağını, iş dünyasında giyimin önemini, davet şıklığını ve modaya dair merak edilen her şeyi mercek altına alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: