"Kapan" bu Cuma sinemalarda!

Dram ve aksiyon türlerinde olan "Kapan" filmi, vizyona girmek için gün sayıyor! Başrolünde başarılı oyuncu Erkan Petekkaya'nın yer aldığı "Kapan", bir adam ve ailesinin başına gelen talihsiz olayların ardından yaşanılanları odağına alıyor. Bu Cuma günü izleyicileriyle buluşacak olan filmin yönetmen koltuğuna ise Kudret Sabancı oturuyor.

Kültür-Sanat

"Kapan" bu Cuma sinemalarda! İzleyicileriyle buluşmak için hazırlıklarını sürdüren Kapan filminin konusu ise şöyle:

Kapan, zengin bir adam ve ailesinin yaşadıklarını hikayesinin odağına alıyor. Antalya’nın sayılı zenginlerinden olan Süleyman, çocuklarına oldukça düşkün bir adamdır. Oğlu Tarık'ın kız arkadaşının trajik ölümünün ardından yaşadığı psikolojik travmayla hayatları alt üst olur. Yaşananların intikamını almak isteyen Süleyman, ailesinden habersiz bir şekilde, içinde kızının aşık olduğu adamın da yer aldığı, "Doğruluk mu cesaret mi?" temalı,100 milyon dolar ödüllü ancak ucunda ölümün olduğu bir yarışma düzenler. Bu yarışmada, dürüst olmaktan başka çıkış yolu yoktur. Babasının düzenlediği yarışmayı öğrenen Aslı ise gerçekleri ortaya çıkaracak ve babası ile yüzleşecektir.

Oyuncu kadrosunda Deliler: Fatih'in Fermanı, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Vurgun, Ayla, Paramparça gibi yapımlardan tanıdığımız Erkan Petekkaya'nın yanı sıra Bütün Saadetler Mümkündür, Adı: Yunus, Cin-i Ayet gibi yapımlarda izleme fırsatı yakaladığımız Kemal Uçar; Yeşil Deniz, İki Kafadar: Chinese Connection, Romantik Komedi 2 gibi film ve dizilerden tanıdığımız güzel oyuncu Öykü Çelik; Güvercin, Kafalar Karışık, Bende Kal, Benzersiz, Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn gibi yapımlarda izlediğimiz başarılı oyuncu Ruhi Sarı; Ali Gürer, Neslihan Acar, İrfan Aslanhan ve Başak Akbay gibi isimler yer alıyor. Dram, aksiyon türündeki Kapan filminin yönetmen koltuğunda ise Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, Karaoğlan, Anlat İstanbul, Laleli'de Bir Azize gibi yapımlarda tanıma fırsatı yakaladığımız Kudret Sabancı oturuyor. Filmin senaryosunu ise Muharrem Gürer ile Mehtap Şahin Altınbaş kaleme alıyor.

Yüzleşme ile intikam arasındaki çizgide ilerleyen "Kapan" filmi, 8 Mart 2019 tarihinde sinemalardaki izleyicilerini bekliyor olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: