KAPRİS YAPTI DEFİLEDEN ATILDI!

manken nilay dorsa kaprisleri yüzünden defileye çıkarılmadı..

Magazin

KAPRİS YAPTI DEFİLEDEN ATILDI! Yöre halkının Nilay Dorsa’yı istemediğini belirten yapımcı ve organizatör Melih Göğebakan; “Nilay Hanım’ı ilk kadromuza almıştık, daha önce de birkaç defa kendisiyle çalıştık ama kaprislerinden ve isteklerinden bıktık. Kendisini diğer mankenlerden üste görmesinden ve ukalalıklarından bıktık. Bugüne kadar onu benden başka pek organizatör zaten defileye çıkarmıyordu.

13 Haziran’dan itibaren Çukurova Bölgesi’nde başlayacak defilelerimizde halkın istememesi, kaprisleri ve diğer manken arkadaşlarının da onayıyla kadrodan çıkarttık. Başta Aysu Baceoğlu olmak üzere tüm mankenlerle görüştüm ve isabetli karar aldığımızı anladık. Nilay Dorsa’nın yerine manken Başak Emre’yi kadromuza dahil ettik. Nilay Hanım ile artık yaptığı bu kadar kapris ve sıkıntıdan sonra birlikte çalışmak istemiyorum” şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: