Kara Para Aşk finaliyle sosyal medyayı salladı

'Kara Para Aşk' dizisinin final bölümü, Twitter Trend Topic listesine ilk sıradan girdi.

Dizi Galeri

Kara Para Aşk finaliyle sosyal medyayı salladı Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı 'Kara Para Aşk', çarşamba akşamı yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda etti.

Mutlu sonla biten dizide; 'Elif' ve 'Ömer' evlenerek muratlarına erdi. 'Ömer', 'Elif'in isteğini yerine getirerek polislikten istifa etti. Bir sahil kasabasında izini bulduğu 'Elif'ten özür dilemek isteyen 'Ömer', karşısında 'Ege'yi bulunca şoke oldu. Atılay Uluışık'ın canlandırdığı 'Ege'nin sanılanın aksine 'Aslı'nın eşi olduğunun ortaya çıkması izleyenleri sevince boğdu. 'Ömer' ve 'Elif'in göz kamaştıran düğününün ekrana geldiği final bölümü sosyal medyaya da damga vurdu.

'Kara Para Aşk' hayranları, iki sezon boyunca büyük bir beğeniyle takip ettikleri diziye sosyal medyada günler öncesinde veda etmeye başladı. Twitter'da 'vedası zor masalımız Kara Para Aşk' etiketini kullanan hayranlar, yayına bir gün kala TT (Trend Topic) listesine ilk sıradan girdi. Yayın günü ise #sonumuz etiketini kullanan izleyenler, diziye binlerce güzel yorumlarda bulunarak veda etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kara Para Aşk'ta Ömer ve Elif evlendi!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: