Kara Para Aşk'a çifte ceza geldi!

Ekranların başarılı dizisi Kara Para Aşk’ın çekimleri emniyet ekiplerinin kontrolü altında sürdü.

Magazin

Kara Para Aşk'a çifte ceza geldi! Çekimleri geçtiğimiz gün Feryal Gülman’ın yalısında devam eden ünlü dizi Kara Para Aşk’ın set araçlarına uygunsuz parktan gün boyunca çifter çifter ceza yazıldı.

Gün içerisinde bir kaç kez geçtikleri yalı önünde, kaldırımlar dahil olmak üzere yol kenarının tamamını kapatan set araçlarını megafonla uyaran emniyet ekipleri, öğle saatlerinden sonra bu uyarılara kulak vermeyen set araçlarına park cezası keserek megafonla bu durumu araç sahiplerine ilan ettiler.


UYGUNSUZ PARKTAN CEZA

Öğle saatlerinden sonra da cadde üzerinde durumda herhangi bir değişiklik olmayınca, park halindeki set kamyonlarına bir kez daha ”uygunsuz park” cezası kesen emniyet ekipleri, yine megafonla durumu araç sahiplerine beyan ederken, cezalara aldırış etmeyen şoförleri de ”Arkadaşlar bir metrekare boşluk bırakmamışsınız. Akşam saatlerine kadar uygulama devam edecek. sabahtan beri ceza yazıyoruz. Artık bu araçları buradan kaldırın” sözleri ile sert bir dille uyardılar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: