'Kara Para Aşk'ta müthiş final!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rol aldığı sezonun en beğenilen yapımı Kara Para Aşk, 18 Haziran Çarşamba günü nefes kesen sezon final bölümüyle ekrana geliyor.

Magazin

'Kara Para Aşk'ta müthiş final! Yayınlandığı ilk bölümden bu yana sürükleyici hikayesiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Kara Para Aşk'ın sezon final bölümünde Ömer'in nişanlısını, Elif'in ise babasını kaybettiği cinayetin katilinin ortaya çıkması merakla bekleniyor.

Video için tıklayınız..

SEZON FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Duyguları ve mantığı arasında sıkışıp kalan Ömer, Elif’le olan randevusuna gitmez. Ona göre yürümeyecek bir ilişkiye de başlamanın anlamı yoktur. Elif Ömer’in bu tavrı karşısında bir kez daha yıkılır. Açıklama yapmaya çalışan Ömer’e artık arkadaş bile olamayacaklarını söyler. Ömer sarsılmıştır, ne yapacağını bilemez. İçten içe aşık olduğu Elif’i, Levent’in yanında görünce de deliye döner. Ömer’in duyguları mantığını alt edebilecek midir? Ömer Elif’e aşkını itiraf edebilecek midir?

Zerrin Tayyar’ın yardımıyla Aslı’ya gizlice kürtaj yaptırtmıştır. Aslı’nın ilaçlarını alıp tedavisine devam etmesi için hiçbir engel kalmamıştır. Zerrin her şeyin yoluna girdiğini düşünmektedir. Bebeğini kaybeden Aslı bu gerçekle yüzleşince ne yapacaktır? Zerrin bu hesaplaşmadan zaferle ayrılabilecek midir?

Kara para trafiğini düzenleyen ve Hatice’yi kurye yapan Metin’in işleri pürüzsüz ilerlerken Nilüfer ansızın karşısına çıkıp hesap sorar. Metin Nilüfer’e görüntüleri açıklayabilecek midir? Nilüfer’in gizli sevgilisini bulmaya çalışan Mert bu konuda babasından yardım ister. Tayyar Nilüfer’in sevgilisinin peşine düşecek midir?

Bu sırada güvenlik kameralarından gelen görüntüler ışığında soruşturmayı sürdüren ekip Taner’i yeniden sorguya çekmeye karar verir. Tayyar’ın adamlarından kaçan Taner emniyette olmayı Tayyar’ın eline düşmeye tercih eder. İfadeler ve elde edilen deliller Taner’i bir numaralı zanlı haline getirmiştir. Hüseyin Taner’in katil olduğuna emindir ve durumdan memnundur. Oysa sezgilerinde yanılmayan Ömer Taner’in masum olduğunu düşünmektedir.

Peki ya gerçek katil kimdir? Ömer gerçek katile ulaşıp elmasları bulmayı başarabilecek midir?

Bunlarda ilginizi çekebilir: