'Kara Sevda' yeni sezon startını verdi!

'Kara Sevda' dizisinin yeni sezon çekimleri başladı.

Dizi Galeri

'Kara Sevda' yeni sezon startını verdi! Başrollerinde Neslihan Atagül ile Burak Özçivit'in yer aldığı 'Kara Sevda' dizisinin 2. sezon çekimleri başladı. Dizinin yönetmeni Hilal Saral ilk set gününde fotoğraf paylaşarak "Veee yeni sezon başlar" notunu düştü.

Hilal Saral bu fotoğrafları paylaştı:


Kara Sevda'nın yeni sezon tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Kara Sevda 2. sezon fragman linki:

Video yüklenemedi...NİHAN VE KEMAL'İN BÜYÜK AŞKI SAVAŞA MI DÖNÜŞECEK?

Dizinin sezon final bölümünde; ikiz kardeşi Ozan'ı (Barış Alpaykut) kaybeden ve sorumlusu olarak Kemal'i (Burak Özçivit) gören Nihan (Neslihan Atagül) yayınlanan tanıtımda; ailesiyle birlikte yaşadığı, kendisi için adeta hapishaneye dönen konağı ateşe verdi. Geçmiş hayatını yangınla geride bırakmak isteyen Nihan, hayatında yeni bir sayfa açacağının ilk sinyalini verdi.


Yayınlandığı anlarda sosyal medyada gündem olan tanıtım büyük beğeni topladı. Dizinin sezon final bölümünde istemeden de olsa Emir'i (Kaan Urgancıoğlu) vurarak elini kana bulayan Kemal'in akıbeti merakla bekleniyor. Sosyal medyada dizinin hayranları arasında merak edilen bir diğer konu ise karanlıklar prensi Emir yaşıyor mu sorusu oldu...

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın, senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün üstlendiği Kara Sevda'nın büyük bir heyecanla beklenen yeni bölümleri Eylül ayında Star TV'de ekrana gelecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: