'Kara Sevda'da 2. sezon bugün başlıyor!

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun rol aldığı ilk sezonuyla ekranlara damga vuran Kara Sevda ikinci sezonuyla izleyiciyle buluşuyor.

Dizi Galeri

'Kara Sevda'da 2. sezon bugün başlıyor! Dizinin yeni sezonunda ekran başındakileri büyük sürprizler bekliyor. Yeni sezonda iki karasevdalı Kemal ve Nihan'ı yaşadıkları acılar birbirlerinden uzağa savuracak.


KEREM ALIŞIK KARA SEVDA'DA!

Sevilen oyuncu Kerem Alışık ekranlara verdiği uzun bir aradan sonra Kara Sevda'nın kadrosuna dahil oldu. Dizide Ayhan Kandarlı karakterini canlandıracak olan Alışık, Kemal'in intikam hikayesinde kilit rol oynayacak.


KEMAL CEZAEVİNDE!.. NİHAN ACILAR İÇİNDE!.. EMİR ÖLÜM KALIM SAVAŞINDA!..

Yeni bölümde; Emir'i istemeden de olsa vurarak elini kana bulayan Kemal cezaevinde ağır bedeller ödeyecek. Kardeşi Ozan'ın ölümünün ardından Nihan bir büyük acı daha yaşayacak. Nefes kesen bölümde Kemal'in kurşunuyla vurulan Emir'in hastanede verdiği ölüm kalım savaşı ekrana gelecek.


Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda 21 Eylül Çarşamba günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.

KARA SEVDA'NIN 2. SEZON TANITIMLARI:

Kara Sevda 2. sezon internet özel tanıtımı:

Video yüklenemedi...Kara Sevda 36. bölüm fragmanı

Video yüklenemedi...Kara Sevda 36. Bölüm 2. Fragman

Video yüklenemedi...Kara Sevda yeni sezon fragmanı

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: